cek-up-ankara

computest twitter sayfamız

Yazan: 23 Ocak 2014 Perşembe  
Kategori: ankara twitter computest

Ankara da computest, oto test ve araç ekspertizinde en kapsamlı ve donanımlı şekilde konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren Halil oto artık twitter da. computest twitter ankara diye aratıldığında Halil computest twitter sayfamızdan bizi ziyaret edebilir, takip edebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz. Web, facebook ve twitter sayfalarımızı görerek bizi arayan randevu alanlara computest hizmetinde %10 indirim yapılmaktadır.
twitter.com/halilcomputest

computest facebook sayfamız

Yazan: 23 Ocak 2014 Perşembe  
Kategori: ankara facebook computest

Halil oto computets araç testi oto ekspertiz merkezimiz Ankara şaşmaz oto sanayi sitesi girişinde Altunbilekler alışveriş merkezi karşısında siz değerli Ankara lılara hizmet vermektedir.computest facebook Ankara diye aratıldığında bize faceebok sayfamızdan da ulaşabilir, sayfamızı inceleyebilir ve beğenebilirsiniz. Dilerseniz bizi takip ederek oto test ile ilgili bilgilendirmelerimizi okuyabilirsiniz.
facebook.com/halilotocomputest

computest nasıl yapılır?

Yazan: 23 Ocak 2014 Perşembe  
Kategori: computest

computest-ankara-computestComputest,diğer tabiri ile oto test ya da araç testi 2. el araç almadan aracın komple kontrol ettirildiği bir sistemdir. Aslında aşamaları çok basittir. Önemli olan en can alıcı husus bu testi yapan kişilerin konusunda uzman , oto tamirciliğinden oto boyacılığından, motor ustalığından gelmiş olmalarıdır. Sonradan computest işine başlayan oto sanayi içerisinde yer almayan, eline her boya makinası alan oto test uzmanı kesinlikle değildir. Bu konuya bir kere daha özellikle dikkat etmenizi öneririz. Hatta gittiğiniz computest merkezinde ustaların , ustalık, kalfalık ya da çıraklık belgeleri olup olmaadığını, bunların belgelerini görmek istediğinizi çekinmeden dile getiriniz.
1. aşama : Amortüsör fren ve yanal kayma ön arka düzen testidir.
2. aşama : Sürüş testidir.
3. aşama : Motor ve elektronik testidir.
4. aşama : Kaporta boya testidir.
5. aşama : Rapor ve sunum.

Yukarıdaki aşamalar Halil Oto Test merkezimizde son teknoloji cihazlar ile konusunda uzman en az 20 yıllık tecrübesi bulunan, motor, mekanik ve kaporta boya ustalarımız tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.
toplist